لطفا مقاله مورد نظر خود را در فرمت فایل فشرده برای ما ارسال نمایید

در صورت تمایل برای انجام ویراستاری علمی مقالات و پایان نامه ، مقاله مربوطه را به همراه اطلاعات خود برای ما ارسال کنید یا اطلاعات تماس خود را برای ما بفرستید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند
مشاوره و انجام مقالات و پایان نامه های زیست شناسی خود را به ما بسپارید :

مشاوره و انجام مقالات و پایان نامه های زیست شناسی خود را به ما بسپارید :

امروزه تکنولوژی ها و ابزار های مرتبط با فن آوری اطلاعات از اهمیت ویژه ای در سیستم کسب وکارمدرن برخوردار هستند. یکی از راههای مهم و کارامد برای ارتقا سیستم تجارت سنتی، کاربرد سایت های مدرن در این زمینه است.

در حال حاضر در ایران، تعداد معدودی سایت معتبر و دارای پشتوانه علمی کارامد در زمینه دانش بیوشیمی و علوم آزمایشگاهی و زیست شناسی  وجود دارد.از طرف دیگر سایت های موجود، نتوانسته اند تمامی حوزه های مورد تقاضا در این زمینه ها را پوشش دهند. از جمله خلاهای موجود، می توان به نبود پایگاه اطلاعاتی جهت دسترسی آسان به مواد آزمایشگاهی با قیمت ارزان تر، خدمات پژوهشی و ارتباط با متخصصین بیوشیمی در حوزه های تخصصی مختلف و نبود خدمات مناسب و حرفه ای همچون مشاوره و انجام مقالات و پایان نامه های زیست شناسی ، اشاره کرد.

با توجه به موارد فوق الذکر و نیاز سنجی های انجام گرفته، با یاری گرفتن از تیمی متشکل از متخصصین بیوشیمی و زیست شناسی  در دانشگاه تهران بر آن شدیم تا سهم کوچکی در برطرف ساختن نیازهای موجود داشته باشیم.
این سایت امکاناتی را در جهت داد و ستد آسان مواد آزمایشگاهی فراهم می کند. و خدماتی از قبیل مشاوره و انجام مقالات و پایان نامه های زیست شناسی را ارایه میدهد. 

در این جا این امکان فراهم شده تا اساتید و دانشجویان و موسسات پژوهشی مختلف، مازاد مواد آزمایشگاهی خود را جهت فروش به متقاضیان معرفی کنند. این مواد می تواند شامل تمامی ترکیبات اعم از انواع بافرها، نمک ها، آنتی بادی ها، کیت های آزمایشگاهی، ترکیبات دارویی، لاین های مختلف سلولی و غیره باشد. در معرفی ترکیبات، مشخصات دقیق ماده معرفی شده مورد نیاز است.

در واقع

شما می توانید ترکیب مورد نیاز خود را در مدت زمان کوتاه تر و به میزان مورد نیاز خود و در نتیجه با قیمت ارزان تر تهیه نمایید. از طرف دیگر با عرضه مواد آزمایشگاهی خود، علاوه بر جلوگیری از هدر رفت انها، کسب درامد خواهید کرد. این سایت فقط فضایی را برای ارتباط بین عرضه کننده و خریدار فراهم خواهد کرد و قیمت مطرح شده و چگونگی اطمینان از سلامت ترکیب کاملا به صورت توافقی و بین خریدار و فروشنده خواهد بود.
از دیگر امکانات این سایت فراهم ساختن فضایی برای ارتباط محققین با یکدیگر است. محققین بیوشیمی می توانند با به اشتراک گذاشتن توانایی ها و تجربیات خود در زمینه کارهای آزمایشگاهی در کنار کمک به متقاضیان، کسب درامد نمایند.

بخش های دیگر سایت، شامل ارائه پروتکل¬های آزمایشگاهی از منابع معتبر و فیلم های آموزشی با متن فارسی است. همچنین، شما می توانید از متخصصین ما برای ویراستاری مقاله های انگلیسی و فارسی و همچنین پایان نامه های خود کمک بگیرید. در کلیه موارد هزینه خدمات ارائه شده به صورت توافقی خواهد بود. ویراستاری توسط دانشجویان PhD دانشگاه تهران، مسلط به زبان انگلیسی و باتجربه، که خود دارای مقالات متعدد می باشند، انجام خواهد شد. در اینجا شما می توانید کتاب ها و مقالات مورد نیاز خود و یا ترجمه مقالات مورد نظر خود را درخواست دهید.
در پایان،امید است، تلاش ما، یاری گر پژوهشگران این عرصه بوده و در جهت ارتقا و پیشبرد دانش بیوشیمی راه گشا باشد.

جهت انجام مشاوره و انجام مقالات و پایان نامه های زیست شناسی کلیک کنید